ERZ-V14D820
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D820 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V14D820
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM
Fitxak: ERZ-V14D820.pdf
  • Mezua
ERZ-V14D820ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V14D820 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 171285 pcs Datuen fitxa ERZ-V14D820.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 82V Varistor tentsioa (min) 74V
Varistor Tentsioa (Max) 90V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak ERZV14D820
P7216
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 65V
Gehienezko AC bolumena 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 28J Deskribapen zehatza 82V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 3700pF @ 1kHz