ERZ-V14D241
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D241 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V14D241
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Fitxak: ERZ-V14D241.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-V14D241ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V14D241 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182831 pcs Datuen fitxa ERZ-V14D241.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak ERZV14D241
P7219
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 200V
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 84J Deskribapen zehatza 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 700pF @ 1kHz