ERZ-V14D221
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D221 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V14D221
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM
Fitxak: ERZ-V14D221.pdf
  • Mezua
ERZ-V14D221ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V14D221 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176262 pcs Datuen fitxa ERZ-V14D221.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak ERZV14D221
P7218
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 180V
Gehienezko AC bolumena 140V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 78J Deskribapen zehatza 220V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 740pF @ 1kHz