ERZ-V14D102
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D102 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V14D102
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1000V 5KA DISC 14MM
Fitxak: ERZ-V14D102.pdf
  • Mezua
ERZ-V14D102ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V14D102 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 1000V 5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104475 pcs Datuen fitxa ERZ-V14D102.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1kV Varistor tentsioa (min) 900V
Varistor Tentsioa (Max) 1.1kV Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak ERZV14D102
P7271
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 825V
Gehienezko AC bolumena 625V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 280J Deskribapen zehatza 1kV 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 5kA Edukiera @ maiztasuna 230pF @ 1kHz