ERZ-V10D911
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D911 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V10D911
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ERZ-V10D911.pdf
  • Mezua
ERZ-V10D911ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V10D911 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141070 pcs Datuen fitxa ERZ-V10D911.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 1.001kV Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak ERZV10D911
P7213
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 745V
Gehienezko AC bolumena 550V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 130J Deskribapen zehatza 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1kHz