ERZ-V10D470
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V10D470
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM
Fitxak: ERZ-V10D470.pdf
  • Mezua
ERZ-V10D470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V10D470 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 218196 pcs Datuen fitxa ERZ-V10D470.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 47V Varistor tentsioa (min) 42V
Varistor Tentsioa (Max) 52V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak ERZV10D470
P7303
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 38V
Gehienezko AC bolumena 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 6.8J Deskribapen zehatza 47V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 1kA Edukiera @ maiztasuna 4600pF @ 1kHz