ERZ-V10D330
PanasonicPanasonic
ERZ-V10D330 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V10D330
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
Fitxak: ERZ-V10D330.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-V10D330ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V10D330 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 219320 pcs Datuen fitxa ERZ-V10D330.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 33V Varistor tentsioa (min) 30V
Varistor Tentsioa (Max) 36V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak ERZV10D330
P7301
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 26V
Gehienezko AC bolumena 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 4.8J Deskribapen zehatza 33V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 1kA Edukiera @ maiztasuna 6300pF @ 1kHz