ERZ-E11E751
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E11E751
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM
Fitxak: ERZ-E11E751.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-E11E751ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E11E751 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 603005 pcs Datuen fitxa ERZ-E11E751.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 750V Varistor tentsioa (min) 675V
Varistor Tentsioa (Max) 825V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak ERZE11E751 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 615V
Gehienezko AC bolumena 460V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 210J Deskribapen zehatza 750V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 5kA Edukiera @ maiztasuna 280pF @ 1kHz