ERZ-E11E511
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E11E511
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 510V 6KA DISC 13MM
Fitxak: ERZ-E11E511.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERZ-E11E511ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E11E511 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 510V 6KA DISC 13MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 660373 pcs Datuen fitxa ERZ-E11E511.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 459V
Varistor Tentsioa (Max) 561V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 13mm
Beste izenak ERZE11E511 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 410V
Gehienezko AC bolumena 320V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 190J Deskribapen zehatza 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 310pF @ 1kHz