ERZ-E10E201
PanasonicPanasonic
ERZ-E10E201 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E10E201
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 200V 4.5KA DISC 11.5MM
Fitxak: 1.ERZ-E10E201.pdf2.ERZ-E10E201.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERZ-E10E201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E10E201 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 200V 4.5KA DISC 11.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 724231 pcs Datuen fitxa 1.ERZ-E10E201.pdf2.ERZ-E10E201.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 200V Varistor tentsioa (min) 185V
Varistor Tentsioa (Max) 225V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 11.5mm
Beste izenak ERZE10E201 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 170V
Gehienezko AC bolumena 130V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 47J Deskribapen zehatza 200V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
Oraina - Surge 4.5kA Edukiera @ maiztasuna 630pF @ 1kHz