ERZ-E10E112
PanasonicPanasonic
ERZ-E10E112 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E10E112
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 12.5MM
Fitxak: 1.ERZ-E10E112.pdf2.ERZ-E10E112.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
ERZ-E10E112ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E10E112 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 12.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 660510 pcs Datuen fitxa 1.ERZ-E10E112.pdf2.ERZ-E10E112.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.1kV Varistor tentsioa (min) 990V
Varistor Tentsioa (Max) 1.21kV Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 12.50mm
Beste izenak ERZE10E112 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 895V
Gehienezko AC bolumena 680V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 196J Deskribapen zehatza 1.1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
Oraina - Surge 4.5kA Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1kHz