ERZ-E10A821CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E10A821CS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E10A821CS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM
Fitxak: 1.ERZ-E10A821CS.pdf2.ERZ-E10A821CS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ERZ-E10A821CSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E10A821CS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 604878 pcs Datuen fitxa 1.ERZ-E10A821CS.pdf2.ERZ-E10A821CS.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 820V Varistor tentsioa (min) 738V
Varistor Tentsioa (Max) 902V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 12.50mm
Beste izenak ERZE10A821CS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 670V
Gehienezko AC bolumena 510V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 154J Deskribapen zehatza 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
Oraina - Surge 4.5kA Edukiera @ maiztasuna 230pF @ 1kHz