ERZ-E10A621CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E10A621CS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E10A621CS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 620V 4.5KA DISC 12.50MM
Fitxak: 1.ERZ-E10A621CS.pdf2.ERZ-E10A621CS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ERZ-E10A621CSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E10A621CS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 620V 4.5KA DISC 12.50MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 827400 pcs Datuen fitxa 1.ERZ-E10A621CS.pdf2.ERZ-E10A621CS.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 620V Varistor tentsioa (min) 558V
Varistor Tentsioa (Max) 682V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 12.50mm
Beste izenak ERZE10A621CS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 505V
Gehienezko AC bolumena 385V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 126J Deskribapen zehatza 620V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
Oraina - Surge 4.5kA Edukiera @ maiztasuna 280pF @ 1kHz