ERX-3SJ2R4A
ERX-3SJ2R4A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 2.4 OHM 3W 5% AXIAL
Stockean: 980025 pcs
Deskarga: ERX-3SJ2R4A.pdf
RFQ
ERX-3SJ2R2A
ERX-3SJ2R2A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 2.2 OHM 3W 5% AXIAL