| Zenbakiaren zenbakia | ERX-3SJ2R0 | fabrikatzailea | Panasonic |
|---|---|---|---|
| deskribapena | RES 2 OHM 3W 5% AXIAL | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 190559 pcs | Datuen fitxa | ERX-3SJ2R0.pdf |
| tolerantzia | ±5% | Tenperatura koefizientea | ±300ppm/°C |
| Hornitzaileen gailuen paketea | Axial | Tamaina / dimentsioa | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) |
| Series | ERX | Erresistentzia | 2 Ohms |
| Energia (Watts) | 3W | Packaging | Bulk |
| Pakete / kasua | Axial | Beste izenak | ERX3SJ2R0 P2.0W-3 P2.0W-3BK |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 235°C | Amaiera kopurua | 2 |
| Altuera - Eserita (Max) | - | Ezaugarriak | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - | Deskribapen zehatza | 2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film |