ERJ-L14KF50MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L14KF50MU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-L14KF50MU
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 1% 1/3W 1210
Fitxak: ERJ-L14KF50MU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERJ-L14KF50MUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-L14KF50MU fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.05 OHM 1% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137442 pcs Datuen fitxa ERJ-L14KF50MU.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Cut Tape (CT)