ERJ-L14KF47MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L14KF47MU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-L14KF47MU
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.047 OHM 1% 1/3W 1210
Fitxak: ERJ-L14KF47MU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-L14KF47MUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-L14KF47MU fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.047 OHM 1% 1/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 941256 pcs Datuen fitxa ERJ-L14KF47MU.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 47 mOhms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)