ERJ-L12KF47MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L12KF47MU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-L12KF47MU
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1812
Fitxak: ERJ-L12KF47MU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-L12KF47MUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-L12KF47MU fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 417317 pcs Datuen fitxa ERJ-L12KF47MU.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 47 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)