ERJ-L12KF20MU
PanasonicPanasonic
ERJ-L12KF20MU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-L12KF20MU
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 1/2W 1812
Fitxak: ERJ-L12KF20MU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERJ-L12KF20MUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-L12KF20MU fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 1/2W 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114165 pcs Datuen fitxa ERJ-L12KF20MU.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak P20NBDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film