ERJ-3RQF3R9V
PanasonicPanasonic
ERJ-3RQF3R9V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3RQF3R9V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.9 OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: 1.ERJ-3RQF3R9V.pdf2.ERJ-3RQF3R9V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERJ-3RQF3R9Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3RQF3R9V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 3.9 OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 545768 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-3RQF3R9V.pdf2.ERJ-3RQF3R9V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 3.9 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak P3.9AJDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film