ERJ-3RQF1R2V
PanasonicPanasonic
ERJ-3RQF1R2V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-3RQF1R2V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.2 OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: 1.ERJ-3RQF1R2V.pdf2.ERJ-3RQF1R2V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-3RQF1R2Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-3RQF1R2V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 1.2 OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4787660 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-3RQF1R2V.pdf2.ERJ-3RQF1R2V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 1.2 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERJ3RQF1R2V
P1.2AJTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.2 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film