ERJ-2GE0R00X
PanasonicPanasonic
ERJ-2GE0R00X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2GE0R00X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0 OHM JUMPER 1/10W 0402
Fitxak: ERJ-2GE0R00X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-2GE0R00Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2GE0R00X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 0 OHM JUMPER 1/10W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27888976 pcs Datuen fitxa ERJ-2GE0R00X.pdf
tolerantzia Jumper Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 0 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERJ-2GEJ0R00X
ERJ2GE0R00X
ERJ2GEJ0R00X
P0.0JTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0 Ohms Jumper 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film