ERJ-2BWJR100X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BWJR100X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2BWJR100X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0402
Fitxak: ERJ-2BWJR100X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-2BWJR100Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2BWJR100X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1013747 pcs Datuen fitxa ERJ-2BWJR100X.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERJ2BWJR100X
P17370TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film