ERJ-2BSFR12X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BSFR12X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2BSFR12X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.12 OHM 1% 1/6W 0402
Fitxak: ERJ-2BSFR12X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-2BSFR12Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2BSFR12X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.12 OHM 1% 1/6W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 221949 pcs Datuen fitxa ERJ-2BSFR12X.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 120 mOhms
Energia (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak P.12AKDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 120 mOhms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film