ERJ-2BSFR11X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BSFR11X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-2BSFR11X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.11 OHM 1% 1/6W 0402
Fitxak: ERJ-2BSFR11X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
ERJ-2BSFR11Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-2BSFR11X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.11 OHM 1% 1/6W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1578860 pcs Datuen fitxa ERJ-2BSFR11X.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 110 mOhms
Energia (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak ERJ2BSFR11X
P.11AKTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 110 mOhms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film