ERJ-1TNF3012U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF3012U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1TNF3012U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 30.1K OHM 1% 1W 2512
  • Mezua
ERJ-1TNF3012Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1TNF3012U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 30.1K OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 30.1 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak ERJ1TNF3012U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30.1 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film