ERJ-1TNF3003U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1TNF3003U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-1TNF3003U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512
Fitxak: 1.ERJ-1TNF3003U.pdf2.ERJ-1TNF3003U.pdf
  • Mezua
ERJ-1TNF3003Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-1TNF3003U fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 892020 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-1TNF3003U.pdf2.ERJ-1TNF3003U.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 1W
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Series ERJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 2512 (6432 Metric)
Beste izenak ERJ1TNF3003U
PT300KAFTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-1TNF3003U
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 300k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512