ERG-3SJ431A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ431A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-3SJ431A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 430 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-3SJ431A.pdf
  • Mezua
ERG-3SJ431Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-3SJ431A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 430 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 786254 pcs Datuen fitxa ERG-3SJ431A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Series ERG Erresistentzia 430 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERG3SJ431A
P430W-3TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 430 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ERG-3SJ433A
ERG-3SJ433A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 43K OHM 3W 5% AXIAL
Stockean: 882122 pcs
Deskarga: ERG-3SJ433A.pdf
RFQ
ERG-3SJ470A
ERG-3SJ470A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 47 OHM 3W 5% AXIAL
Stockean: 816085 pcs
Deskarga: ERG-3SJ470A.pdf
RFQ
ERG-3SJ431
ERG-3SJ431
deskribapena: RES 430 OHM 3W 5% AXIAL