ERG-3SJ393A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ393A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-3SJ393A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 39K OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-3SJ393A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
ERG-3SJ393Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-3SJ393A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 39K OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 938497 pcs Datuen fitxa ERG-3SJ393A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Series ERG Erresistentzia 39 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERG3SJ393A
P39KW-3TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 39 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ERG-3SJ392A
ERG-3SJ392A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 3.9K OHM 3W 5% AXIAL
Stockean: 948035 pcs
Deskarga: ERG-3SJ392A.pdf
RFQ
ERG-3SJ430
ERG-3SJ430
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 43 OHM 3W 5% AXIAL
Stockean: 159100 pcs
Deskarga: ERG-3SJ430.pdf
RFQ
ERG-3SJ393
ERG-3SJ393