ERG-1SJ430A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ430A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-1SJ430A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 43 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-1SJ430A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
ERG-1SJ430Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-1SJ430A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 43 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2748427 pcs Datuen fitxa ERG-1SJ430A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Series ERG Erresistentzia 43 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERG1SJ430A
P43W-1TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 43 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film