ERG-1SJ391V
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ391V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERG-1SJ391V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 390 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: ERG-1SJ391V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERG-1SJ391Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERG-1SJ391V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 390 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 377230 pcs Datuen fitxa ERG-1SJ391V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Series ERG Erresistentzia 390 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Axial Beste izenak P390W-1CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 390 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film