ERA-8APB1581V
PanasonicPanasonic
ERA-8APB1581V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-8APB1581V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.58K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.ERA-8APB1581V.pdf2.ERA-8APB1581V.pdf3.ERA-8APB1581V.pdf4.ERA-8APB1581V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERA-8APB1581Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-8APB1581V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 1.58K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERA-8A Erresistentzia 1.58 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)