ERA-8APB1542V
PanasonicPanasonic
ERA-8APB1542V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERA-8APB1542V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 15.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: 1.ERA-8APB1542V.pdf2.ERA-8APB1542V.pdf3.ERA-8APB1542V.pdf4.ERA-8APB1542V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERA-8APB1542Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERA-8APB1542V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 15.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERA-8A Erresistentzia 15.4 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERA-8APB1542V-ND
ERA8APB1542V
P18378TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15.4 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film