ELT-5KT330LA
PanasonicPanasonic
ELT-5KT330LA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELT-5KT330LA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 360MA 1.2 OHM SMD
Fitxak: ELT-5KT330LA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ELT-5KT330LAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELT-5KT330LA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 33UH 360MA 1.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 115127 pcs Datuen fitxa ELT-5KT330LA.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
estali Unshielded Series 5KT
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELT-5KT330L
ELT5KT330L
ELT5KT330LA
PCD1562TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 1.2 Ohm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm
Uneko balorazioa 360mA Uneko - Saturazioa -