ELT-5KT150LB
PanasonicPanasonic
ELT-5KT150LB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELT-5KT150LB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 510MA 580 MOHM
Fitxak: ELT-5KT150LB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ELT-5KT150LBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELT-5KT150LB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 15UH 510MA 580 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 207700 pcs Datuen fitxa ELT-5KT150LB.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
estali Unshielded Series 5KT
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELT5KT150LB
PCD2028TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Wirewound Inductor 510mA 580 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 580 mOhm
Uneko balorazioa 510mA Uneko - Saturazioa -