ELL-VFG4R7NC
PanasonicPanasonic
ELL-VFG4R7NC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-VFG4R7NC
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.05A 150 MOHM
Fitxak: ELL-VFG4R7NC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ELL-VFG4R7NCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-VFG4R7NC fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.05A 150 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 473970 pcs Datuen fitxa ELL-VFG4R7NC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
estali Shielded Series G
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELLVFG4R7NC
PCD2291TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.05A 150 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 150 mOhm
Uneko balorazioa 1.05A Uneko - Saturazioa 740mA