ELL-VFG3R3NC
PanasonicPanasonic
ELL-VFG3R3NC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-VFG3R3NC
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.25A 110 MOHM
Fitxak: ELL-VFG3R3NC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ELL-VFG3R3NCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-VFG3R3NC fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.25A 110 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 447891 pcs Datuen fitxa ELL-VFG3R3NC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
estali Shielded Series G
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELLVFG3R3NC
PCD2290TR
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 110 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 110 mOhm
Uneko balorazioa 1.25A Uneko - Saturazioa 980mA