ELL-6UH680M
PanasonicPanasonic
ELL-6UH680M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-6UH680M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 700MA 230 MOHM
Fitxak: ELL-6UH680M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ELL-6UH680Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-6UH680M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 68UH 700MA 230 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116227 pcs Datuen fitxa ELL-6UH680M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
estali Shielded Series H
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD2117CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 68µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 230 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm
Uneko balorazioa 700mA Uneko - Saturazioa -