ELL-6UH561M
PanasonicPanasonic
ELL-6UH561M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-6UH561M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 560UH 260MA 2.53 OHM
Fitxak: ELL-6UH561M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
ELL-6UH561Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-6UH561M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 560UH 260MA 2.53 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 352420 pcs Datuen fitxa ELL-6UH561M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
estali Shielded Series H
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL6UH561M
PCD2128TR
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 560µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 560µH Shielded Wirewound Inductor 260mA 2.53 Ohm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 2.53 Ohm
Uneko balorazioa 260mA Uneko - Saturazioa -