ELL-6UH102M
PanasonicPanasonic
ELL-6UH102M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-6UH102M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1MH 180MA 3.67 OHM SMD
Fitxak: ELL-6UH102M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ELL-6UH102Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-6UH102M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 1MH 180MA 3.67 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105007 pcs Datuen fitxa ELL-6UH102M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
estali Shielded Series H
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD2131DKR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1mH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1mH Shielded Wirewound Inductor 180mA 3.67 Ohm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 3.67 Ohm
Uneko balorazioa 180mA Uneko - Saturazioa -