ELL-6UH101M
PanasonicPanasonic
ELL-6UH101M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-6UH101M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 600MA 360 MOHM
Fitxak: ELL-6UH101M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
ELL-6UH101Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-6UH101M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 100UH 600MA 360 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 296648 pcs Datuen fitxa ELL-6UH101M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
estali Shielded Series H
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL6UH101M
PCD2119TR
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 100µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 360 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 360 mOhm
Uneko balorazioa 600mA Uneko - Saturazioa -