ELL-4LG680MA
PanasonicPanasonic
ELL-4LG680MA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4LG680MA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 350MA 1.3 OHM SMD
Fitxak: ELL-4LG680MA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELL-4LG680MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4LG680MA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 68UH 350MA 1.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114532 pcs Datuen fitxa ELL-4LG680MA.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
estali Shielded Series G
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PCD2225DKR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 68µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 1.3 Ohm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.3 Ohm
Uneko balorazioa 350mA Uneko - Saturazioa 270mA