ELL-4LG470MA
PanasonicPanasonic
ELL-4LG470MA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELL-4LG470MA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 410MA 920 MOHM
Fitxak: ELL-4LG470MA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ELL-4LG470MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELL-4LG470MA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 47UH 410MA 920 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 419376 pcs Datuen fitxa ELL-4LG470MA.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
estali Shielded Series G
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak ELL4LG470MA
PCD2224TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 47µH Shielded Wirewound Inductor 410mA 920 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 920 mOhm
Uneko balorazioa 410mA Uneko - Saturazioa 360mA