ELK-E470FA
PanasonicPanasonic
ELK-E470FA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELK-E470FA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FILTER LC(T) 47PF 100MHZ SMD
Fitxak: ELK-E470FA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELK-E470FAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELK-E470FA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FILTER LC(T) 47PF 100MHZ SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203312 pcs Datuen fitxa ELK-E470FA.pdf
Tentsioaren balioa 50V Baloreak C = 47pF
Mota Low Pass Teknologia LC (T-Type)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm) Series ELKE
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Beste izenak P9872DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.087" (2.20mm)
Iragazkiaren agindua 3rd ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 47pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Oraingo 2A
Zentroa / mozteko maiztasuna 100MHz (Cutoff) Atenuazio balioa -