ELK-E220FA
PanasonicPanasonic
ELK-E220FA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELK-E220FA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FILTER LC(T) 22PF 200MHZ SMD
Fitxak: ELK-E220FA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ELK-E220FAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELK-E220FA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FILTER LC(T) 22PF 200MHZ SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 400819 pcs Datuen fitxa ELK-E220FA.pdf
Tentsioaren balioa 50V Baloreak C = 22pF
Mota Low Pass Teknologia LC (T-Type)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm) Series ELKE
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Beste izenak ELKE220FA
P9871TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.087" (2.20mm)
Iragazkiaren agindua 3rd ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 22pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Oraingo 2A
Zentroa / mozteko maiztasuna 200MHz (Cutoff) Atenuazio balioa -