ELJ-QE2N7DFA
PanasonicPanasonic
ELJ-QE2N7DFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-QE2N7DFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7NH 880MA 50 MOHM
Fitxak: ELJ-QE2N7DFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ELJ-QE2N7DFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-QE2N7DFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 2.7NH 880MA 50 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285132 pcs Datuen fitxa ELJ-QE2N7DFA.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±0.3nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series QE
balorazio - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak P14800CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 2.7nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 6GHz
Deskribapen zehatza 2.7nH Unshielded Multilayer Inductor 880mA 50 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max
Uneko balorazioa 880mA Uneko - Saturazioa -