ELJ-QE2N2ZFA
PanasonicPanasonic
ELJ-QE2N2ZFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-QE2N2ZFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2NH 970MA 40 MOHM
Fitxak: ELJ-QE2N2ZFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELJ-QE2N2ZFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-QE2N2ZFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 2.2NH 970MA 40 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239721 pcs Datuen fitxa ELJ-QE2N2ZFA.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±0.2nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series QE
balorazio - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak P14817CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 2.2nH
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 6GHz
Deskribapen zehatza 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 970mA 40 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 40 mOhm Max
Uneko balorazioa 970mA Uneko - Saturazioa -