ELJ-ND15NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND15NJF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-ND15NJF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15NH 520MA 240 MOHM
Fitxak: ELJ-ND15NJF.pdf
  • Mezua
ELJ-ND15NJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-ND15NJF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 15NH 520MA 240 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6248 pcs Datuen fitxa ELJ-ND15NJF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2015 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series ND
balorazio - Q @ Freq 12 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2015 Metric)
Beste izenak ELJND15NJF
PCD2388TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 15nH
Altuera - Eserita (Max) 0.050" (1.28mm) Frekuentzia - Self Resonant 3GHz
Deskribapen zehatza 15nH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 240 mOhm Max 0805 (2015 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 240 mOhm Max
Uneko balorazioa 520mA Uneko - Saturazioa -