ELJ-ND12NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-ND12NJF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-ND12NJF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12NH 535MA 240 MOHM
Fitxak: ELJ-ND12NJF.pdf
  • Mezua
ELJ-ND12NJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-ND12NJF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 12NH 535MA 240 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6515 pcs Datuen fitxa ELJ-ND12NJF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series ND
balorazio - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak ELJND12NJF
PCD1185TR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 12nH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.3GHz
Deskribapen zehatza 12nH Unshielded Wirewound Inductor 535mA 240 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 240 mOhm Max
Uneko balorazioa 535mA Uneko - Saturazioa -