ELJ-NC82NJF
PanasonicPanasonic
ELJ-NC82NJF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELJ-NC82NJF
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82NH 185MA 730 MOHM
Fitxak: ELJ-NC82NJF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ELJ-NC82NJFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELJ-NC82NJF fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 82NH 185MA 730 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 327923 pcs Datuen fitxa ELJ-NC82NJF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series NC
balorazio - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak PCD1207CT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 82nH
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Frekuentzia - Self Resonant 520MHz
Deskribapen zehatza 82nH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 730 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 730 mOhm Max
Uneko balorazioa 185mA Uneko - Saturazioa -